REGULAMIN POBYTU W RANCZU

Pragniemy, aby wszyscy odwiedzający Ranczo w Lesie czuli się u nas komfortowo, a wyjeżdżając zabrali ze sobą same dobre wspomnienia. Prosimy naszych Gości o zastosowanie się do poniższych zasad pobytu. Decyzja o przyjeździe do Nas oznacza, że zapoznali się Państwo z Regulaminem oraz że go akceptują.

* Jeżeli płacą Państwo od razu z góry za całość to cena za dobę wynosi 400 zł i nie ma możliwości rezygnacji i zwrotu pieniędzy.
Jeżeli chcą Państwo mieć możliwość rezygnacji do 1 miesiąca przed rezerwacją i zwrot pieniążków to cena jest 450 zł za dobę i opłata również za całość.
Po upływie 1 miesiąca do rezerwacji brak możliwości zwrotu.
Są to identyczne warunki jak na stronach rezerwacyjnych ale mają Państwo u nas niższe ceny.
* Opłata za psa wynosi 10 zł za dobę.
W niektórych przypadkach (np. większa grupa gości, pobyt powyżej 7 dni, niemowlęta i małe dzieci itp.) cenę za pobyt możemy ustalić indywidualnie.
Ceny indywidualne: organizacja imprez okolicznościowych (urodziny, wesela, Sylwestra itp.), pole namiotowe, grupy zorganizowane.
W okresach wiosennym i jesiennym ceny są niższe niż w sezonie turystycznym. Zapraszamy!

PRZY ZAKWATEROWANIU GOŚCIE WRĘCZAJĄ GOSPODARZOM DOKUMENTY OSOBISTE (LUB PASZPORTY) WSZYSTKICH OSÓB OBJĘTYCH REZERWACJĄ W CELU ZAMELDOWANIA I PŁACA RESZTĘ KWOTY ZA WYKUPIONĄ USŁUGĘ.

Dokumenty będą Państwu zwrócone w ciągu 24h. Doba hotelowa trwa od godz. 15.00 pierwszego dnia do godz. 11.00 ostatniego dnia pobytu. UWAGA – Przedłużenie godzin pobytu bez uzgodnienia skutkuje opłatą za dzień pobytu, zgodnie z cennikiem bez upustów i promocji.

NA TERNIE OBIEKTU OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA PAPIEROSÓW I INNYCH WYROBÓW ;-)

Nie palimy również w jacuzzi. Wyjątkiem są miejsca wyznaczone przez gospodarzy.

PROSIMY NIE ŚMIECIĆ NA TERENIE OBIEKTU.

W trakcie pobytu Goście samodzielnie utrzymują porządek w zajmowanych pomieszczeniach. Zanieczyszczenia lub uszkodzenia uniemożliwiające przyjmowanie następnych gości będą skutkowały obciążeniem za powstałe straty i utracone korzyści, jednak nie mniej niż 2000 pln. Gość powinien poinformować o zauważonych uszkodzeniach w pokoju lub domku, niezwłocznie po jego zajęciu.

MOŻLIWY JEST POBYT ZE ZWIERZAKIEM, JEDNAK ZWIERZ NIE POWINIEN BYĆ AGRESYWNY DO LUDZI I ZWIERZĄT.

Właściciel odpowiada za szkody poczynione przez swojego zwierza, a także zobowiązany jest sprzątać pozostawione przez niego nieczystości. Prosimy o pilnowanie, aby zwierzęta nie wchodziły na łóżka i nie spały w pościeli!

W DOMKU ZABRONIONE JEST UŻYWANIE:

grzejników elektrycznych, czajników elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia domku. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy komputerowych.

JACUZZI WŁĄCZANE JEST NA ŻYCZENIE GOŚCI.

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie gospodarzy o chęci skorzystania z tej strefy relaksu, gdyż przygotowanie kąpieli zajmuje około 3-4 godzin.
Prosimy zapoznać się z regulaminem korzystania z jacuzzi, który jest wywieszony w domku.
Zanieczyszczenie wody w jacuzzi - powodujące konieczność wymiany wody (bez czyszczenia i napraw) podlega dodatkowej opłacie w wysokości 200 pln.

PARKING

Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, niestrzeżony ale monitorowany kamerami parking.
Właściciel domu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.

REZERWACJA POBYTU UZNAWANA JEST ZA OBOWIĄZUJĄCĄ PO WPŁACIE ZALICZKI W WYSOKOŚCI minimum 30% NALEŻNOŚCI W PRZECIĄGU 24H OD DOKONANIA REZERWACJI. POZOSTAŁĄ KWOTĘ NALEŻY WPŁACIĆ NA MIEJSCU W DNIU PRZYJAZDU.

W przypadku odwołania rezerwacji zaliczka nie podlega zwrotowi. Jeśli zdecydują się Państwo na przerwanie pobytu wcześniej, nie przysługuje Państwu zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.

DYSKRECJA

Osobom obcym nie udzielmy żadnych informacji na temat pobytu Gości w naszym domu. Jesteśmy jednak zobowiązani do meldunku każdej osoby.


FORMY PŁATNOŚCI

Płatności możemy dokonać gotówką lub przelewem na rachunek:

PKO BP 13 1020 1055 0000 9802 0384 7233
Agroturystyka „Ranczo w Lesie”
Wojciechówka 21
27-530 Ożarów

UWAGA

Ze względów bezpieczeństwa na terenie całego obiektu ( z wyjątkiem miejsca wyznaczonego) obowiązuje całkowity zakaz palenia.

REGULAMIN

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

strzałka do góry