REGULAMIN POBYTU W RANCZU

Pragniemy, aby wszyscy odwiedzający Ranczo w Lesie czuli się u nas komfortowo, a wyjeżdżając zabrali ze sobą same dobre wspomnienia. Prosimy naszych Gości o zastosowanie się do poniższych zasad pobytu. Decyzja o przyjeździe do Nas oznacza, że zapoznali się Państwo z Regulaminem oraz że go akceptują.

DOBA HOTELOWA

Twój pobyt w Ranczo zaczyna się od 15.00 w dniu przyjazdu a kończy się w 11.00 w dniu wyjazdu. UWAGA – Przedłużenie godzin pobytu bez uzgodnienia skutkuje opłatą za dzień pobytu, zgodnie z cennikiem, bez upustów i promocji.

CISZA NOCNA

Obowiązuje w obiekcie od 23.00 do 7.00. Jeżeli chcesz zorganizować głośną imprezę to przed rezerwacją koniecznie się z nami skontaktuj. Dla Ciebie ustalimy specjalne warunki.

ZNISZCZENIA

Gość ponosi pełną odpowiedzialność, w tym materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia domku, jego otoczenia oraz wyposażenia spowodowane jego działaniem lub działaniem osób, za które odpowiada, lub które z nim przebywają.
Nie niszcz niczego co jest w domku i jego otoczeniu. W trakcie pobytu Goście samodzielnie utrzymują porządek w zajmowanych pomieszczeniach. Zanieczyszczenia lub uszkodzenia uniemożliwiające przyjmowanie następnych gości będą skutkowały obciążeniem za powstałe straty i utracone korzyści, jednak nie mniej niż 2000 pln. Poinformuj o zauważonych uszkodzeniach w domku, niezwłocznie po jego zajęciu.

PORZĄDEK

Dbaj o czystość w domku i jego otoczeniu. Posprzątaj po sobie przed wyjazdem. Jeżeli tego nie zrobisz nie zwrócimy Ci kaucji (500 zł). Zmyj naczynia, posprzątaj grill oraz śmieci z podłogi i z ogrodu. Nie musisz zmywać podłogi ani zdejmować i składać pościeli.
Jeżeli używasz konfetti lub balonów z konfetti to MUSISZ dokładnie wysprzątać wszystkie kawałki konfetti. W przeciwnym razie będziemy musieli pobrać od Was dodatkową opłatę za sprzątanie (minimum 200 zł)

SEGREGACJA ŚMIECI

Segreguj śmieci, przed wejściem do domku masz rozpiskę jak to robić. To naprawdę nie jest trudne.

JACUZZI / BALIA

Jacuzzi włączane jest na życzenie Gości. Zapoznaj się proszę i stosuj do regulaminu korzystania z jacuzzi, który jest wywieszony w domku i przy jacuzzi - to zdecydowanie może wpłynąć na Twoje zdrowie, samopoczucie oraz finanse :)
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie gospodarzy o chęci skorzystania z tej strefy relaksu, gdyż przygotowanie kąpieli zajmuje około 3-4 godzin. Zanieczyszczenie wody w jacuzzi - powodujące konieczność wymiany wody (bez czyszczenia i napraw) podlega dodatkowej opłacie w wysokości 200 pln.

ZWIERZĘTA MILE WIDZIANE

Nie mamy nic przeciwko aby przyjechali z Wami Wasi zwierzęcy towarzysze o ile nie są one agresywne w stosunku do ludzi i innych zwierząt. Właściciel odpowiada za szkody poczynione przez swojego zwierza, a także zobowiązany jest sprzątać pozostawione przez niego nieczystości. Prosimy o pilnowanie, aby zwierzęta nie wchodziły na łóżka i nie spały w pościeli! Opłata za zwierzę może wynieść 10 zł za dobę.

ZABRONIONE

W domku zabronione jest używanie: grzejników elektrycznych, czajników elektrycznych i innych podobnych urządzeń niestanowiących wyposażenia domku. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy komputerowych.

NIE PALIMY

Na terenie obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów i innych wyrobów ;-) Nie palimy również w jacuzzi. Wyjątkiem są miejsca wyznaczone przez gospodarzy.

REZERWACJA TERMINU

Termin uznany jest za zarezerwowany po wpłacie całej kwoty za rezerwację lecz nie później niż 48 godzin po dokonaniu rezerwacji. W przypadku odwołania rezerwacji zaliczka nie podlega zwrotowi. Jeśli zdecydują się Państwo na przerwanie pobytu wcześniej, nie przysługuje Państwu zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.

CENA ZA DOBĘ

Cena wynajmu domku za dobę wynosi 450 zł i nie ma możliwości rezygnacji i zwrotu pieniędzy. Są to identyczne warunki jak na stronach rezerwacyjnych ale mają Państwo u nas niższe ceny.
Ceny indywidualne: organizacja imprez okolicznościowych (urodziny, wesela, Sylwestra, kawalerskie, panieńskie itp.), pole namiotowe, grupy zorganizowane.
W niektórych przypadkach (np. większa grupa gości, pobyt powyżej 7 dni, niemowlęta i małe dzieci itp.) cenę za pobyt możemy ustalić indywidualnie.

DYSKRECJA

Osobom obcym nie udzielimy żadnych informacji na temat pobytu Gości w naszym domu. Jesteśmy jednak zobowiązani do meldunku każdej osoby.

PARKING

Do Państwa dyspozycji oddajemy darmowy, niestrzeżony ale monitorowany kamerami parking. Właściciel domu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie.

W okresach wiosennym i jesiennym ceny są niższe niż w sezonie turystycznym. Zapraszamy!


FORMY PŁATNOŚCI

Płatności możemy dokonać gotówką lub przelewem na rachunek:

PKO BP 13 1020 1055 0000 9802 0384 7233
Agroturystyka „Ranczo w Lesie”
Wojciechówka 21
27-530 Ożarów

UWAGA

Ze względów bezpieczeństwa na terenie całego obiektu ( z wyjątkiem miejsca wyznaczonego) obowiązuje całkowity zakaz palenia.

REGULAMIN

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

strzałka do góry